• Instagram
  • Facebook

Jaký je váš oblíbený styl zdobení vánočního stromečku? Zastáváte přírodní materiály a decentní barvy, nebo je to pořádná divočina? Pokud patříte mezi ty, co si se zdobením rádi kreativně vyhrají, pak se vám možná bude hodit tip na to, jak stromeček netradičně vyladit. Jako vždy máme jednoduchou odpověď: instax fotky!

Dárkové poukazy – někdo má z takového dárku radost, protože upřednostní vybrat si vše podle svého vkusu, jinému to může připadat bez nápadu a práce. My pro vás ale máme tip, jak libovolný poukaz věnovat tak, že v obdarovaném vyvolá doslova dětskou radost, ať už se bude jednat o voucher na nákup nových bot, večeři v restauraci, lístky do divadla nebo o velkolepé překvapení v podobě dovolené.

Když čekáte u štědrovečerní tabule více hostů, hodí se připravit zasedací pořádek. Je to praktické – budou vedle sebe sedět ti, co si spolu mají nejvíce co povědět, nebo třeba naznačíte, že právě vy máte sedět na místě, ze kterého pohodlně všechny pohostíte při servírování. 

Říká se, že podle toho, jak hezky je dárek zabalený poznáte, jak moc si vás ten, kdo vás obdaroval, váží. Nejen proto se podle nás vyplatí, dát si na balení vánočních balíčků opravdu záležet. Ale nebojte, abyste překvapili a zároveň přišli s něčím ozajímavým, nemusí to být vůbec náročné!

Milujeme Instagram a milujeme fotky, které si s instaxem fotíte. A když nás na vaší fotce označíte, tak máme vždycky obrovskou radost. Za srpen jsme se rozhodli vybrat 10 vašich fotek s instaxem, na kterých jste nás na Instagramu označili a které nás baví ze všech nejvíc. Zajímá vás víc? Klikněte na jednotlivé fotky a podívejte se na profily jednotlivých instax fanoušků...

Když přišel Instax Liplay, potkaly se mi moje dvě nejoblíbenější instaxové věci v jedné. Vždycky jsem totiž Instax milovala ve dvou rovinách. Na cestách a různých akcích, ale i doma při nejrozličnějších momentech, cvakám instantní obrázky – Instaxem, tak jak ho asi všichni znají. Užívám si kouzlo okamžiku třeba s Instaxem Mini tak, že prostě zachytím nějaký moment a během chviličky už se mi v ruce vykresluje právě vyfocená fotka. Ne vždycky je dokonalá, ale to mě na tom prostě baví. Největší úspěch to vždycky sklízí na oslavách, kdy člověk jen tak pošle Instax „do placu“ a přátelé mají o zábavu a vzpomínky postaráno.

Za chvíli začíná adventní období a tak je kalendář s odpočtem do Štědrého dne prostě „must have“. Zkuste to letos trošku jinak, než s klasickými kartonovými okénky plnými čokolád. Do tohoto kalendáře si totiž můžete schovat nejen mnohem více dárků, ale také si ho vyrobíte přesně tak, aby se vám hodil domů - jako krásná a vkusná vánoční dekorace.

fotaky instax

Fotoaparáty

Vyber si svoj štýl a objav
nový spôsob zábavy s instaxom.

Vyber si svoj instax »

filmy instax

Filmy

Výber filmov pre každú
príležitosť na fotenie.

Výber filmov instax »

Tlačiarne instax

Tlačiarne

Foť mobilom a vytlač si
instax fotky hneď.

Tlačíme instax z mobilu »

Príslušenstvo instax

Príslušenstvo

Jedinečnosť a štýl originálnym
príslušenstvom instax..

Príslušenstvo instax »