• Instagram
  • Facebook

4 dny plné focení, super hudby, přátel a neopakovatelných zážitků. To je každoročně náš nejoblíbenější letní festival - Colours of Ostrava. Ale letos jsme se rozhodli posunout vše ještě na vyšší level - jsme na lepším místě, nezůstáváme jen u každodenního focení a najdete u nás i bar se signature drinky. A navíc u nás můžete vyhrát nový instax mini LiPlay. 

Naší instax foto zónu letos najdete hned vedle stánku Jack Daniels Experience zóny, takže už nepřijímáme žádné výmluvy na to, že jste nás nemohli najít. Letos nás prostě najdete, i kdybyste nás najít nechtěli. 

Na Colours of Ostrava přivezeme celou naší instax foto zónu, tedy dva kontejnery, ve kterých najdete scrapbookingový stůl, skělou fotostěnu, Wonder Photo shop, ve kterém si můžete zakoupit nové instaxy nebo doplnit instax filmy za zvýhodněné festivalové ceny, nebo rovnou náš instax bar se speciálními signature drinky - těšte se na Toma Collinse (Gin, citrón, vanilka, voda), Lenny Camberry (vodka, brusinky, limetka, toink) nebo Johnny Greena (Jack Daniels, broskve, čaj). 

V instax foto zóně si tak můžete odpočitnout, vyrobit si magnetku na ledničku z vyfocené instax fotky, dát si drink, prohlédnout si všechny instaxy nebo prostě jen tak v klidu pokecat s kamarády...

 

Workshopy na Colours

A tím pořád nekončíme. Ve čtvrtek od 16 do 18 hod a v pátek od 15 do 17 hod se u našeho scrapbookingového stolu můžete zúčastnit workshopu Pomaluj si svou plátěnku, který povede mladý umělec a instagramer Jan Bican. Sděl skrz svou novou plátěnku message, kterou chceš vykřičet do světa. Pro tvorbu plátěnky nemusíš být zrovna Michelangelo - Honza ti ukáže jednoduché triky a fígle, které ti tvorbu značně ulehčí. A pokud je pro tebe těžká i abstrakce od Picassa, bude pro tebe mít Honza na místě nachystané i speciální šablony. 

Ale pozor, plátěnek máme jen omezené množství, proto buďte na místě raději včas - ve čtvrtek je pro vás přichystaných 20 a v pátek 30 plátěnek. Pro aktuální info sledujte IG @instaxcz nebo @jan_bican

 

Soutěžte o nový instax mini LiPlay

Jste nadšení z nového hybridního insta mini LiPlay? To je v pořádku, my totiž taky. A proto pro vás máme připravený jeden kousek, který můžete vyhrát. Jak na to? Jednoduše - přijďte na Colours of Ostrava do naší instax foto zóny, nechte se vyfotit a instax fotku pak sdílejte na svém Instagramu s hashtagem #instaxnacolours. Nezapomeňte, že abychom mohli vaší fotku vidět, tak musíte mít veřejný profil. A kdo vyhraje? Ten, kdo bude nejkreativnější. Probuďte v sobě kreativního ducha, ukažte, že vaše fotka je jiná, originální a nejlepší. Fotky můžete přidávat až do neděle 21. července 2019. Vítěze vybereme pak v následujícím týdnu a vyhlásíme ho pomocí Instagram Stories na Instagramu @instaxcz

 

Colours plné instaxu

Instax na Colours of Ostrava letos nenajdete jen v naší instax foto zóně, ale také ve stáncích našich partnerů. Nezapomeňte se proto zastavit ve stánku Frisca nebo v zóně Mini Cooper a odneste si ještě více fotek. 

 

A kde nás najdete?

 

Tak se vidíme na Colours!