• Instagram
  • Facebook

Přijďte si užít 3 dny plné workshopů a přednášek, focení, jídla a zábavy

Od pátku 1. do neděle 3. června na tebe na pražské Pragovce čekají, kromě skvělého jídla a možnosti vyzkoušet si všechny instaxy a zakoupit je na místě za speciální zvýhodněné ceny, kreativní workshopy a přednášky, které pro vás připravujeme od pátku do neděle zdarma.

Jdeš do toho s námi? Tak mrkni na naší <událost na Facebooku>. Chceš vědět víc? Tak čti dál... 

Na instax fair festivalu si budeš moct jako první vyzkoušet nový instantní fotoaparát instax SQUARE SQ6 a vyfotit si s ním zdarma fotky na památku. Na workshopech se pak naučíš s vyfocenými fotkami dělat scrapbookingová alba, psát jako z pohádkové knížky na kurzu krasopsaní, vyzkoušíš si míchat ty nejlepší drinky, dozvíš se, jak létat okolo sevěta doslova za pár korun nebo se naučíš fotit jako profesionál na fotografických workshopech.

Z jídla a pití se můžeš těšit na nejsladší Kubovu cukrovou vatu, cronuty od Oh dear bakery, legendární burgery od Salt’n’pepa, Sweet & Pepper DAYS a Loki Burgers, nejkrásnější smoothie bowls od The Soul Bowl, skvělé kávové drinky od Sofee and the gang a další. Výběrovou kávu a drinky zajistí místní Kafe Pragovka.

Na festivalu si budeš moct exkluzivně zakoupit nový instax SQUARE SQ6 ve zvýhodněném setu se třemi filmy v hodnotě 840 Kč zdarma za 3 490 Kč, digitální instax SQUARE SQ10 se slevou 1 500 Kč za zvýhodněnou cenu 4 990 Kč nebo tiskárnu instax Share SP-3 se slevou 1 000 Kč za 3 990 Kč.

Pro víc informací mrkni na naší <událost na Facebooku>.

instax fair - festival kreativity