• Instagram
  • Facebook

Jaký je váš oblíbený styl zdobení vánočního stromečku? Zastáváte přírodní materiály a decentní barvy, nebo je to pořádná divočina? Pokud patříte mezi ty, co si se zdobením rádi kreativně vyhrají, pak se vám možná bude hodit tip na to, jak stromeček netradičně vyladit. Jako vždy máme jednoduchou odpověď: instax fotky!

Dárkové poukazy – někdo má z takového dárku radost, protože upřednostní vybrat si vše podle svého vkusu, jinému to může připadat bez nápadu a práce. My pro vás ale máme tip, jak libovolný poukaz věnovat tak, že v obdarovaném vyvolá doslova dětskou radost, ať už se bude jednat o voucher na nákup nových bot, večeři v restauraci, lístky do divadla nebo o velkolepé překvapení v podobě dovolené.

Když čekáte u štědrovečerní tabule více hostů, hodí se připravit zasedací pořádek. Je to praktické – budou vedle sebe sedět ti, co si spolu mají nejvíce co povědět, nebo třeba naznačíte, že právě vy máte sedět na místě, ze kterého pohodlně všechny pohostíte při servírování. 

Říká se, že podle toho, jak hezky je dárek zabalený poznáte, jak moc si vás ten, kdo vás obdaroval, váží. Nejen proto se podle nás vyplatí, dát si na balení vánočních balíčků opravdu záležet. Ale nebojte, abyste překvapili a zároveň přišli s něčím ozajímavým, nemusí to být vůbec náročné!

Za chvíli začíná adventní období a tak je kalendář s odpočtem do Štědrého dne prostě „must have“. Zkuste to letos trošku jinak, než s klasickými kartonovými okénky plnými čokolád. Do tohoto kalendáře si totiž můžete schovat nejen mnohem více dárků, ale také si ho vyrobíte přesně tak, aby se vám hodil domů - jako krásná a vkusná vánoční dekorace.

Pořád hledáte ideální instax a nevíte, jaký je ten pravý? A už jste vyzkoušeli instax mini LiPlay? Je to totiž první hybridní instax, se kterým vytisknete i své fotky z telefonu. Můžete s ním nahrávat k vašim fotkám zvuk, je dost malý na to, aby se vám vešel do kapsy, jednoduchý na používání a díky hybridní technologii nemusíte tisknout každou nepovedenou fotku a šetříte si tak svůj film jen na ty nejlepší kousky. Přidejte na fotku jeden z filtrů nebo efektů a udělejte jí ještě zajímavější. A ten design? Ach... ❤️

Když se zeptám kamarádů, jak využívají své Instaxové fotky, většinou mi odpoví, že je schovávají do krabiček, nalepí do alba nebo zarámují a vystaví. A to je docela škoda, protože z instaxových obrázků se dá vytvořit tolik super věcí! Dneska vám popíšu jen jednu z milionu variant. Tu, která zdobí náš obývák.

To, jak naložíte s vašimi instaxem vyfocenými fotkami, je na vás. Někdo rád fotky rozdává, jiný si je schovává v krabici od bot, dělá scrapbookingová alba nebo si je třeba lepí na zeď. A práve pro ty z vás, kdo si je rádi lepíte na zeď, tady máme dávku inpirace, která by se vám mohla ve vašem instaxovém "lepení" hodit. Podívali jsme se totiž na Pinterest a vybrali jste ty nejlepší instax photo walls pro vaší inspiraci. 

Milujeme Instagram a milujeme fotky, které si s instaxem fotíte. A když nás na vaší fotce označíte, tak máme vždycky obrovskou radost. Za srpen jsme se rozhodli vybrat 10 vašich fotek s instaxem, na kterých jste nás na Instagramu označili a které nás baví ze všech nejvíc. Zajímá vás víc? Klikněte na jednotlivé fotky a podívejte se na profily jednotlivých instax fanoušků...

Když přišel Instax Liplay, potkaly se mi moje dvě nejoblíbenější instaxové věci v jedné. Vždycky jsem totiž Instax milovala ve dvou rovinách. Na cestách a různých akcích, ale i doma při nejrozličnějších momentech, cvakám instantní obrázky – Instaxem, tak jak ho asi všichni znají. Užívám si kouzlo okamžiku třeba s Instaxem Mini tak, že prostě zachytím nějaký moment a během chviličky už se mi v ruce vykresluje právě vyfocená fotka. Ne vždycky je dokonalá, ale to mě na tom prostě baví. Největší úspěch to vždycky sklízí na oslavách, kdy člověk jen tak pošle Instax „do placu“ a přátelé mají o zábavu a vzpomínky postaráno.

Rozhodli jste se, že si koupíte nový instax, ale pořád váháte, jaký je pro vás ten pravý. Klasický analogový, nebo moderní hybridní? Jaký je lepší? A jaký si máte vybrat právě vy? Čtěte dál, pokusíme se vám poradit…

Pomocí INSTAX tiskárny nemusíte tisknout jen fotky z dovolené nebo fotky na scrapbooking. Dá se využít také mnoha jinými kreativními způsoby. A jedním z nich je právě vytvoření puzzlí, případně jednoho velkého obrazu, tvořeného více malými instax fotkami. Tak pojďme na to, není to nic složitého.

Na světě neexistuje skvělé místo, na kterém by mohla chybět instax foto zóna. Existuje bez něj jen místo, ale není skvělé. Letošní Colours of Ostrava by tím pádem nebyly tak skvělé, kdyby instax chyběl - jen by byly. Zóna vytvořená ze starých retro kontejnerů a dřevěných prvků, ve které se každý cítíl dobře, společnost a program, který by neurazil ani anglickou královskou rodinu. Myslím, že filozofie na začátek bylo dost a čtěte, dokud jste - skvělí (pokud teda máte instax).

Kniha hostů na svatbě určitě nesmí chybět. Je to nádherná vzpomínka, ke které se i po letech rádi vracíte. Dlouho jsem přemýšlela, jak ji pojmout netradičně a hravě. Zároveň jsem chtěla, aby si hosté kromě výslužky a fotek v mobilu, odnesli i něco originálního, co jim bude svatební den připomínat. Instax byl skvělá volba, spojil oboje.

Každou chvíli je na Instagramu populárního něco jiného. Ať už je to sportovní oblečení od Calvina Kleina, boty Adidas nebo bambusová brčka, tento rok vyhrál na první čáře instax od Fujifilmu a to nejen díky svému designu, ale i díky nádherným fottkám, které zachycují jedinečné životní momenty. No a protože těch momentů z cestování mám několik a jednou bych si je chtěla všechny vystavit, aby mi připomínaly tyhle bláznivé časy, kdy mám fotky rozházené všude po kufru, musela jsem ten svůj instax mít taky. A to hned!

 

Tohle trápí každého milovníka Instax foťáků a tiskáren. Stroječek zavrní a papírek se zabarvuje... Zajásáš a fotku strčíš do krabičky, kam si tyhle poklady schováváš. Ale co zkusit i něco dalšího?

Jak to máte s fotkami? Necháváte si je vyvolat, nebo je uchováváte jen v digitální podobě? Já se musím přiznat, že většina mých fotek zůstává na disku nebo v mobilu, naše svatební fotky nevyjímaje. A někdy mi to přijde vážně škoda, protože fotky podle mě mají kouzlo právě ve chvíli, kdy je po letech vezmete do ruky. Proto jsem se rozhodla, že jim budu častěji dávat hmotnou podobu a připravím jim důstojné místo v albu.

Instantní fotky patří ke svatbám už zhruba stejně nerozdílně jako nevěsty a ženichové. Ačkoliv jsme s mým budoucím (teď už současným) manželem šli v mnoha věcech proti zvyklostem, věděli jsme, že tohle na naší svatbě chceme taky.

Další svatební sezona je tu a my už se nemůžeme dočkat, až budeme stát jako podpora za našimi snoubenci při plánování jejich velkého dne. Až se po zimní sezóně potkáme na place se všemi skvělými dodavateli a až poznáme ty nové. Až navštívíme neprobádaná svatební místa, ochutnáme další svatební dort, popláčeme si u dojemných obřadů a zase nás celá ta krásná, ale náročná práce posune zase o kus dál. Dopředu. V pracovním i osobním životě. A jsme vlastně rády, že u toho můžeme mít INSTAX, který tohle všechno bezvadně dokáže zachytit. A tak máme velkou radost, že ho můžeme nabízet i Vám, abyste s ním mohli zachytit taky jeden velký krok směrem dopředu. A tím je právě Vaše svatba!

Když jsme plánovali svatbu, naším velkým přáním byl fotokoutek. Místo, kde si svatební hosté udělají fotku na památku a taky se u toho pobaví. Jenže klasické foto koutky na objednávku byly nad náš rozpočet a proto jsme se pustily do „DIY“ projektu. Na náš velký den jsme si toho hodně vyrobili sami a tak nám tahle výzva nakonec šla od ruky úplně přirozeně. Takže, jak si takový instaxový fotokoutek vyrobit? Zkuste to třeba podle nás! Nejlepší je, že ho kromě svateb můžete využít i na oslavy nebo večírky nejrůznějšího druhu.

Slyšíme to stále častěji a jenom tak se to nezmění. Od nástupu digitálních foťáků a chytrých telefonů uplynul nějaký ten pátek a už jsme si zvykli, že nás fotky z nich obklopují každým dnem. Množství fotek, které máme kolem sebe se dá jenom těžko vyčíslit. Každý z nás si na to už zvykl a nakládá s tím po svém. V takovém množství informací je těžké zaujmout. Je to logické, informací kolem nás je dnes tolik, že je automaticky redukujeme.

Svatební sezóna je tu a s ním i svatba vás nebo vašich přátel? Máte zařízené místo, jídlo, pití, kapelu, oblečení, prstýnky, fotografa, pozvánky, oddávajícího, prostě všechno, ale pořád máte pocit, že vám ještě něco chybí? Rozhodli jsme se vám ušetřit dohadování, trápení a přemýšlení. Řekneme vám to hned, chybí vám totiž instax. A abychom vám s ještě více pomohli, dali jsme pro vás dohromady 10 tipů, se kterými bude vaše svatba s instaxem naprosto nezapomenutelným zážitkem.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jakýma očima vidí svět malé děti? Ať už máte vlastní potomky a nebo malé sourozence, jak jim asi připadáte? Jak vypadá váš byt z jejich pohledu? A co všechno se ve výšce jejich očí odehrává tam venku za dveřmi? My máme doma Tondu, kterému je něco málo přes rok a půl, a nechali jsme ho, aby nás tam vzal na výlet.

Přemýšlíte o Instax tiskárně nebo už ji dokonce máte? Tento článek vám prozradí, jak tisknout fotky ze smartphonu, počítače nebo přímo z fotoaparátu.

instax, kouzlo okamžiku

Současným trhem hýbe stylový a zábavný instantní fotoaparát Instax, který dokáže produkovat okamžitou fotografii. Zachytí tak kouzlo momentu, který uchová ve formě malé fotografie. Fotoaparát Instax je ideální pro narozeninovou či jakoukoli oslavu, svatbu či výlety. Každého, kdo má rád kvalitní fotografie pořízené jednoduše a bez složitého nastavení, osloví kompaktní fotoaparát Instax s jednoduchým moderním stylovým designem, kvalitou obrazu a inovativními režimy pro kreativní fotografii.