• Instagram
  • Facebook

Kniha hostů na svatbě určitě nesmí chybět. Je to nádherná vzpomínka, ke které se i po letech rádi vracíte. Dlouho jsem přemýšlela, jak ji pojmout netradičně a hravě. Zároveň jsem chtěla, aby si hosté kromě výslužky a fotek v mobilu, odnesli i něco originálního, co jim bude svatební den připomínat. Instax byl skvělá volba, spojil oboje.

Každou chvíli je na Instagramu populárního něco jiného. Ať už je to sportovní oblečení od Calvina Kleina, boty Adidas nebo bambusová brčka, tento rok vyhrál na první čáře instax od Fujifilmu a to nejen díky svému designu, ale i díky nádherným fottkám, které zachycují jedinečné životní momenty. No a protože těch momentů z cestování mám několik a jednou bych si je chtěla všechny vystavit, aby mi připomínaly tyhle bláznivé časy, kdy mám fotky rozházené všude po kufru, musela jsem ten svůj instax mít taky. A to hned!

 

Tohle trápí každého milovníka Instax foťáků a tiskáren. Stroječek zavrní a papírek se zabarvuje... Zajásáš a fotku strčíš do krabičky, kam si tyhle poklady schováváš. Ale co zkusit i něco dalšího?

Jak to máte s fotkami? Necháváte si je vyvolat, nebo je uchováváte jen v digitální podobě? Já se musím přiznat, že většina mých fotek zůstává na disku nebo v mobilu, naše svatební fotky nevyjímaje. A někdy mi to přijde vážně škoda, protože fotky podle mě mají kouzlo právě ve chvíli, kdy je po letech vezmete do ruky. Proto jsem se rozhodla, že jim budu častěji dávat hmotnou podobu a připravím jim důstojné místo v albu.

Instantní fotky patří ke svatbám už zhruba stejně nerozdílně jako nevěsty a ženichové. Ačkoliv jsme s mým budoucím (teď už současným) manželem šli v mnoha věcech proti zvyklostem, věděli jsme, že tohle na naší svatbě chceme taky.

Další svatební sezona je tu a my už se nemůžeme dočkat, až budeme stát jako podpora za našimi snoubenci při plánování jejich velkého dne. Až se po zimní sezóně potkáme na place se všemi skvělými dodavateli a až poznáme ty nové. Až navštívíme neprobádaná svatební místa, ochutnáme další svatební dort, popláčeme si u dojemných obřadů a zase nás celá ta krásná, ale náročná práce posune zase o kus dál. Dopředu. V pracovním i osobním životě. A jsme vlastně rády, že u toho můžeme mít INSTAX, který tohle všechno bezvadně dokáže zachytit. A tak máme velkou radost, že ho můžeme nabízet i Vám, abyste s ním mohli zachytit taky jeden velký krok směrem dopředu. A tím je právě Vaše svatba!

Když jsme plánovali svatbu, naším velkým přáním byl fotokoutek. Místo, kde si svatební hosté udělají fotku na památku a taky se u toho pobaví. Jenže klasické foto koutky na objednávku byly nad náš rozpočet a proto jsme se pustily do „DIY“ projektu. Na náš velký den jsme si toho hodně vyrobili sami a tak nám tahle výzva nakonec šla od ruky úplně přirozeně. Takže, jak si takový instaxový fotokoutek vyrobit? Zkuste to třeba podle nás! Nejlepší je, že ho kromě svateb můžete využít i na oslavy nebo večírky nejrůznějšího druhu.

Slyšíme to stále častěji a jenom tak se to nezmění. Od nástupu digitálních foťáků a chytrých telefonů uplynul nějaký ten pátek a už jsme si zvykli, že nás fotky z nich obklopují každým dnem. Množství fotek, které máme kolem sebe se dá jenom těžko vyčíslit. Každý z nás si na to už zvykl a nakládá s tím po svém. V takovém množství informací je těžké zaujmout. Je to logické, informací kolem nás je dnes tolik, že je automaticky redukujeme.

Svatební sezóna je tu a s ním i svatba vás nebo vašich přátel? Máte zařízené místo, jídlo, pití, kapelu, oblečení, prstýnky, fotografa, pozvánky, oddávajícího, prostě všechno, ale pořád máte pocit, že vám ještě něco chybí? Rozhodli jsme se vám ušetřit dohadování, trápení a přemýšlení. Řekneme vám to hned, chybí vám totiž instax. A abychom vám s ještě více pomohli, dali jsme pro vás dohromady 10 tipů, se kterými bude vaše svatba s instaxem naprosto nezapomenutelným zážitkem.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jakýma očima vidí svět malé děti? Ať už máte vlastní potomky a nebo malé sourozence, jak jim asi připadáte? Jak vypadá váš byt z jejich pohledu? A co všechno se ve výšce jejich očí odehrává tam venku za dveřmi? My máme doma Tondu, kterému je něco málo přes rok a půl, a nechali jsme ho, aby nás tam vzal na výlet.

Přemýšlíte o Instax tiskárně nebo už ji dokonce máte? Tento článek vám prozradí, jak tisknout fotky ze smartphonu, počítače nebo přímo z fotoaparátu.

instax, kouzlo okamžiku

Současným trhem hýbe stylový a zábavný instantní fotoaparát Instax, který dokáže produkovat okamžitou fotografii. Zachytí tak kouzlo momentu, který uchová ve formě malé fotografie. Fotoaparát Instax je ideální pro narozeninovou či jakoukoli oslavu, svatbu či výlety. Každého, kdo má rád kvalitní fotografie pořízené jednoduše a bez složitého nastavení, osloví kompaktní fotoaparát Instax s jednoduchým moderním stylovým designem, kvalitou obrazu a inovativními režimy pro kreativní fotografii.